Antklodės ir pagalvės komplektas

Prekės kodas: AP001
Prieinamumas: In Stock
20.00€
Kaina su PVM

Kiekis

 

Antialerginis antklodės ir pagalvės komplektas, lengvas, minkštas, šiltas antklodės ir pagalvės komplektas saldžiam kūdikio miegui. Antklodė 135x100cm, pagalvėlė 60x40cm. Pasiūta iš aukščiausios kokybės kvepuojančių 100%antialerginių medžiagų. Antklodės ir pagalvės užvalkalas 100% medvilnės, užpildas poliesteris. Antklodės ir pagalvės komplektą galima skalbti.

Oeko-Teks 100 standartas

Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100  ženklą,  produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos  griežtos  leistinų kenksmingų medžiagų  kiekių normos tekstilės produkcijai.

Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis